fuartakip iletişim
fuartakip.com Ana Sayfa browser zoom browser zoom 100%
Fuar Takip'te Ara : arama sonuçlarını gizle
Yurt içi Yurt dışı Tümü
x
big-se-filtre-open

Aramak istediğiniz fuarla ilgili bir şeyler ya da fuar kodu girin

canton-fuar alanı pazhou complex Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir.
1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir.

Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.
Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır.

Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler.
136.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Ekim başlayacak ve 31Eki-04Kas sona erecektir.
Guangzhou / ÇİN
136.CANTON
İTHAL VE İHRAC ÜRÜNLERİ
15 Eki - 04 Kas
1.Devre 2.Devre 3.Devre
15~19 Eki. 23~27 Eki. 31Eki~04K.

Fuar ve Fabrika Ziyareti
Üretim ve Yükleme Denetimi
Ürün ve Fiyat Araştırması
Yüklemesi ve Son Kontrol
Tercümanlık ve Rehberlik

Guangzhou, China
Cep: +86 150 1877 0937
Cep: +86 135 1000 7331

ÇİN'deki Adresiniz
FuarTakip.com Üyelik Şartları ve Kullanım Koşulları
FuarTakip.com Kullanım Koşulları ve Üyelik Şartları: Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. www.fuartakip.com sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır. Telif Hakları : www.FuarTakip.com sitesinin tüm hakları Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.'ye aittir. FuarTakip.com sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, doküman, tablolar, takvimler ve benzeri fikir ürünlerinin hiçbiri Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları yasaktır. Bilgiler ancak Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.'nden alınan yazılı izin ile belirgin bir şekilde kaynak gösterilerek kullanılabilir. Kullanıcı Yükümlülükleri : www.FuarTakip.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına veremez.

www.FuarTakip.com sitesi üzerinden çeşitli ürünlere online ve gerçek zamanlı veya e-mail yolu ile rezervasyon yapılmaktadır. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırdığında, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının koşullarını kabul etmiş sayılır.

www.FuarTakip.com sitesi üzerinden çeşitli ürünlere online ve gerçek zamanlı veya e-mail yolu ile rezervasyon yapılmaktadır. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırdığında, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının koşullarını kabul etmiş sayılır. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair: www.FuarTakip.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.FuarTakip.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların FuarTakip.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında: FuarTakip.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.FuarTakip.com sitesinin sahibi Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.‘nin entellektüel ürünleri sayıldığından başka internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. Hak ve Sorumluluklara Dair: www.FuarTakip.com otel, uçak, rent a car, fuar tur paketleri, stand kiralama, tatil/iş seyahati ve diğer ürünlerine elektronik (online veya email yolu ile) rezervasyon yapan bir sistemdir. Sözleşmeyi onaylayan ve sisteme üye olan kullanıcılara elektronik (online veya email yolu ile) rezervasyon olanağı sunar. FuarTakip.com'da yayınlanan tüm takvimler bilgi amaçlı olup, insan hatası veya teknik bir aksaklık yüzünden yanlış görüntülenen tarihlerden doğabilecek aksaklıklardan FuarTakip.com ve Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. FuarTaklip.com ve Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. sitede yayınlanan üçüncü şahıslara ait olan ürün ve hizmetlerin kullanılması sırasında doğacak olası sorunlarda hiçbir mali / hukuki sorumluluk kabul etmez.

FuarTakip.com, sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat, FuarTakip.com ve sahibi Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. FuarTakip.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı FuarTakip.com sitesi ve sahibi Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.'ye sorumluluk yüklenemez. FuarTakip.com ve sahibi Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

Vermis olduğum e posta adresime Fuartakip.com ve ür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. tarafından haber, duyuru, bülten ve pazarlama E-Posta kampanyaları gönderilebilir. Vermis olduğum cep telefonuma Fuartakip.com ve Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. tarafında SMS ile haber, duyuru, bülten ve pazarlama kampanyaları gönderilebilir.

Kullanıcı siteye üye olup, sistemi kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.
www.FuarTakip.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.‘ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır. © Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.
ÜYE GİRİŞİ
Üye OlŞifre sor
ÖNEMLİ FUARLAR
Automechanika Kuala Lumpur
Otomotiv Yan Sanayi
01 Ağustos 2024
CMEF Shenzhen / CIN
Tibbi Ekipmanlar Fuari
12 Ekim 2024
Electronics Hong Kong
Elektronik Fuarı
13 Ekim 2024
136.Çin Canton Fuarı
I.Period Ihrac Urunleri
15 Ekim 2024
Sial Paris
Gıda Fuarı
19 Ekim 2024
DenTech China
DiscilikTeknoloji Fuari
24 Ekim 2024
MEBEL Moskova
Mobilya Fuarı
18 Kasım 2024
BAUMA Shanghai - ÇİN
İnşaat Makineleri Fuarı
26 Kasım 2024
Tüm Dünya Vizeleri - Vizesorgu.com
blank Tüm Dünya Vizeleri
HABER / DUYURU
HABER 136. Canton Çin Ihracat Fuari 15 Ekim - 04 Kasım 2024 5*Dong Fang Hotel Tur kayıtlarımız başlamıştır. DUYURU I Saloni Milano Mobilya, Aksesuar, Aydınlatma, Ofis Mobilyaları Fuarı THY ile 08-13 Nisan 2025 Milano - İTALYA tur programları satışa açılmiştir. DUYURU ÇİN VİZESİ WHATSAPP BİLGİ GRUBUNA KAYIT DUYURU ÇİN’E SEYAHAT EDECEK YOLCULARIN DİKKATİNE DUYURU Online Sanal Fuar Platformu 365 Gün 7/24 Açık Etkinlik HABER 15 Nisan - 05 Mayıs tarihleri arasında 129. Canton Fuarı için ÇİN VİZESİ alacaklara önemli duyuru. DUYURU I Saloni Milano Mobilya, Aksesuar, Mutfak ve Banyo Mobilyaları Fuari THY ile 05-10 Eylül 2021 Milano - İTALYA tur programları satışa açılmiştir. HABER 133. Canton Çin Ihracat Fuari 15 Nisan - 05 Mayis 2023 5* Dong Fang Hotel DUYURU Yurt dışında katıldığınız fuarlarda ödediğiniz KDV içerikli harcamaların iadelerini alabilirsiniz. DUYURU OHAL sebebiyle Yurtdisi Cikislari ile ilgili yeni duzenlemeler 22.07.2016 HABER Çin vize alımlarında 15 Şubat 2016 tarihi itibariyle ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Meydana gelen değişiklikleri sizler için derledik. DUYURU KOSGEB ONAYLI 12-17 Nisan Milano i Saloni Mobilya, Aksesuar, Mutfak, Banyo ve Tasarim Fuari HABER Çin Halk Cumhuriyeti, Türk vatandaşlarına vizeyi zorlaştırdı... DUYURU 119.Canton Çin Ihracat Fuari 5* Dong Fang Hotel 15 Nisan - 05 Mayis 2016 HABER %50 KOSGEB destekli I Saloni Milano Mobilya, Aksesuar,Mutfak, Banyo ve Tasarim Fuari THY ile 12-17 Nisan 2016 Milano - İTALYA HABER Yurtdisi VIZE Basvuru Sureleri Hakkinda.. DUYURU KOSGEB Destekleri DUYURU Fuar Takip Fuar Motorunu Google Play Store'dan indirebilirsiniz. HABER Türk standartları Çin’de… HABER Ticari Is Gezilerinizde % 70 Devlet Destegi.. HABER Şirketinizin, Avrupa Birliği ülkelerinde yapmış olduğu kurumsal harcamalarının KDV’sini geri alma imkanına sahipsiniz. HABER KOSGEB DESTEKLİ Milano Mobilya Fuarını Bitirdik !! HABER 2.000 TL KOSGEB Destekli Guangzhou 109.Canton Fuari ve Cin yurtdisi is gezisi prg. DUYURU FuarTakip.com Sitesi Telif Hakları HABER İstanbul Emniyet Müdürlüğünden Kamuoyuna duyuru. HABER Sistemimize Yapılan Hacker Saldırıları hakkında HABER Dünya İçin Yeni Tehdit: 'Siber Soğuk Savaş' HABER Çin İnternete Sanal Polis Atadı. HABER Kredi Kartı Yerine Parmak HABER Yurtdışı çıkış harç uygulaması HABER Türk halkının geliri faize gidiyor. HABER Internete Devlet Filtresi geliyor. HABER İPhone’da Hepsi Bir Arada HABER 600 milyar dolarlık dış ticaret hacmiyle iş dünyasının iştahını kabartan Çin pazarı DUYURU Taşındık HABER Yurtdışı çıkış harcına indirim ”Taslak Başbakanlıkta” HABER Çin'e yerleşti, dünyaya webcam satıyor HABER Kredi Kart kullanirken bunlara DIKKAT! DUYURU Özürlü, yetim çocuklara eğitim yardımı HABER İnternet Bankacılığı Kullanıcılarının Kişisel Bilgilerini Elde Etmeye Yönelik Virüsler Hakkında Kamuoyu Duyurusu DUYURU Yurtdışı çıkış harçlarından muaf olmak için HABER İnternet üzerinden Banka dolandırıcılığı (TBB) HABER TÜRKİYE-ÇİN TİCARET AÇIĞI 5 MİLYAR DOLARA DAYANDI HABER Ücretsiz telefon görüşmesi DUYURU Shengen Vizesi için ÇOK ÖNEMLİ DUYURU HABER Çin dünyanın 6. büyük ekonomisi oldu HABER KOBİ’lere, 'ihracatta kümelenin' çağrısı DUYURU Çin Cd'si Ödüllü Bilgi Yarışması Başladı HABER Dünya ticaretini 500 milyar dolar büyütelim
ÇİN CANTON FUARI
136. ÇİN İTHAL ve
İHRAÇ MALLARI FUARI
1. Devre : 15-19 Ekim
2. Devre : 23-27 Ekim
3. Devre : 31Eki-04Kas
SPONSOR BAĞLANTI
YİWU
YİWU Market Turları